Макрологістична система державних закупівель як інноваційна логістична система

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто змістовні визначення логістики, області взаємодії базової та інно¬ваційної логістики сфери державних закупівель. Обґрунтовується необхідність форму¬вання макрологістичної системи державних закупівель як інноваційної логістичної сис¬теми. Наведено спільність та відмінность зазначених логістичних підходів і перспективи розвитку інноваційної логістики. The article presents the core definitions of logistics, fields of correlation between basic and innovation logistics of state procurement branch. The author substantiates the heed to form macrologistic system of state procurement as on innovative logistic system. The work also introduces similar and different logistic approaches as well as discusses the perspectives of innovative logistics development.

Смиричинський В. В. Макрологістична система державних закупівель як інноваційна логістична система / В. В. Смиричинський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 560–566. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review