Морфологія і структурнадосконалість кристалів PbI2 в зв'язку з умовами їх росту

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано результати дослідження морфології та структури кристалів PbI2, одержаних із парової фази в закритій системі. Залежно від технологічних умов вирощування одержано такі типи кристалів: пластинчасті, смужкові, голчасті, двійникові, дендритні утворення, полікристали, а також їхні комбінації та зростки. Data are presented on the and structural perfection of PbI2 crystals grown from the vapor phase in a closed system. By varying growth conditions, platelike, ribbon, needle, twinned, and dendritic crystals were prepared, as well as combinations and intergrowths of these habits.

морфологія, структурна досконалість, кристали, умови росту кристалів

Курило І. В. Морфологія і структурнадосконалість кристалів PbI2 в зв'язку з умовами їх росту / І. В. Курило, О. В. Рибак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 592 : Електроніка. – С. 30–36. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review