Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведені вичислювальні експерименти на ЕОМ для дослідження точності та ефективності розв’язання дифузійних задач методами скінченних різниць та скінченних елементів. Отримані результати дозволяють стверджувати, що при розв’язанні дифузійних задач ефективнішим є метод скінченних різниць.

Теслюк В. М. Дослідження точності та ефективності розв’язання дифузійних задач методами скінченних різниць та скінченних елементів / В. М. Теслюк, П. П. Гранат, О. Р. Корбецький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 398 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – C. 42–49. – Бібліографія: 6 назв.