Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На прикладі аналізу безвтратного стику одномодового і двомодового прямокутних хвилеводів числовим методом стикування полів виявлено наявність оптимальної з точки зору забезпечення унітарності S-матриці стику - кількості рівнянь. Ця кількість не залежить від порядків мод, що поширюються в структурі, якщо не змінюються параметри ребра і умови його розташування. On an example of rectangular waveguides joint analysis the optimal equations amount was found, solution of which satisfys the unitary S-matrix for that joint. This amount is independent from number of propagating modes, but depends on edge conditions.

Захарія Й. Унітарність S-матриці як еквівалент умови на ребрі в аналізі стику електродинамічних структур / Йосип Захарія // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 165–168. – Бібліографія: 4 назви.