Тематика публікацій на сторінках часопису «Кооперативна родина» (1934–1939 рр.)

Національний університет "Львівська політехніка"

У статті розглянуто значення діяльності Ревізійного Союзу Українських Кооператив. Зокрема, проаналізовано тематику публікацій одного з його друкованих органів – місячника «Кооперативна родина» у період від 1934 до 1939 рр. The article deals with the importance of Revision Union of Ukrainian Cooperative Societies activity. In particular, publication subjects of one of its printed editions – monthly magazine «Kooperatyvna rodyna» in 1934-1939 are analyzed.

кооперативна діяльність, Ревізійний Союз Українських Кооператив, місячник «Кооперативна родина», пропаганда кооперації, просвітницька робота, cooperative activity, Revision Union of Ukrainian Cooperative Societies, monthly magazine «Kooperatyvna rodyna», popularization of cooperation, educational activity

Бродик З. В. Тематика публікацій на сторінках часопису «Кооперативна родина» (1934–1939 рр.) / З. В. Бродик // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 394-403. - Бібліографія: 4 назви.