Алгоритмічні методи вимірювання параметрів скалярних величин

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто основи теорії та методика синтезу алгоритмічних методів вимірювання скалярних величин. Рассмотрены основы теории и методика синтеза алгоритмических методов измерения скалярных величин. The article considers theoretical foundations and methods of synthesis of algorithmic methods of measuring scalar quantities parameters.

Грибак М. Алгоритмічні методи вимірювання параметрів скалярних величин / М. Грибак // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 56–59. – Бібліографія: 11 назв.