Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано новий метод вимірювання коефіцієнта заповнення і шпаруватості імпульсної послідовності, який дає змогу мінімізувати складову похибки вимірювання, яка виникає через квантування періоду. Результати моделювання і експериментальні дослідження продемонстрували підвищення точності вимірювання у два рази порівняно з класичним методом вимірювання коефіцієнта заповнення під час його використання в універсальному перетворювачі частота-код. The new method for duty-cuycle and off-duty factor measurement is described in the article. It lets eliminate the error component due to period quantization Experimental and modelling results demonstrate two times accuracy increasing in comparison with the classical method in the universal frequency-to-digital converter based on the proposed method.

Юриш С. Ю. Аналіз похибок квантування методів вимірювання коефіцієнта заповнення і шпаруватості імпульсної послідовності / С. Ю. Юриш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 128–135. – Бібліографія: 12 назв.