Нейромережі "Функціонал на множині табличних функцій" в задачах відображення

Thumbnail Image

Розглядаються методики попередньої обробки даних для подальшого опрацювання їх за допомогою нейромереж "Функціонал на множині табличних функцій", що дозволяє отримувати ефективні результати. Описані потенційні переваги їх застосування. It is consider the methods of data pre-treatment for their further studying by means of neural networks “Functional on multitude of tabular functions", that allows to receive effective results. Their potential superiorities of their application are described.

Юрчак І. Ю. Нейромережі "Функціонал на множині табличних функцій" в задачах відображення / І. Ю. Юрчак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 471 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 114–119. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review