Використання рольових ігор під час навчання іноземній мові

Рольові ігри є ефективним методом вдосконалення розмовної мови. їх використання сприяє залученню студентів до середовища спілкування, дає свободу вибору мовної поведінки, стимулює бажання студентів говорити від себе, допомагає виявленню творчих здібностей, розкриває резерви особистості. Role and business plays are effective methods of mastering conversational language. Their use makes it possible to involve students into the process of communication. Individual approach, freedom of language behavoir stimulate the students desire to speak, enable them to express their individuality and help to develop students creative abilities.

Власенко С. І. Використання рольових ігор під час навчання іноземній мові / С. І. Власенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 10–12. – Бібліографія: 3 назви.