До проблеми забезпечення конкурентоспроможності продукції підприємств України

Ефективність оцінки конкурентоспроможності продукції машинобудівної промисловості значною мірою залежить від вибраної бази порівняння. Авторські пропозиції стосуються вибору зразків для порівняння протягом економічного циклу життя товару. Розраховано також рівень конкурентоспроможності продукції підприємств Львова. The efficiency of еstimate of competitiveness of mashinen building industry production mainly depends on the selected base of comparetion. Аuthor’s propositions concerning the procedure of a choice of comparetion base within the economic life product cycle. A certain attention is paid to the calculation of the competitiveness level of the enterprises of Lviv region.

Лісовська Л. С. До проблеми забезпечення конкурентоспроможності продукції підприємств України / Л.С. Лісовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 131–136. – Бібліографія: 2 назви.