Економічні аспекти розвитку нафтопереробної галузі

Thumbnail Image

У нафтопереробній промисловості України протягом останніх років відзначаються всі ознаки глибокої кризи. В основному це зумовлено низьким рівнем задоволення потреби країни в енергоносіях за рахунок власного видобутку та технологічною відсталістю більшості нафтопереробних заводів.Одним з найефективніших шляхів подолання кризи в нафтопереробній промисловості України може бути підвищення ефективності використання нафти за рахунок новітніх технологій, що поглиблюють конверсію переробки. During last year oil refinery industry of Ukraine is characterizied by all features of deep crisis. The reason for such crisis is the decrease of oil production and low technological level of most Ukrainian oil refineries. One of the most effective way for crisis overcome may be increase ofeffectiveness of oil by new refinery technologies use.

нафтопереробна промисловість України, криза

Баб’як Л. В. Економічні аспекти розвитку нафтопереробної галузі / Л. В. Баб’як // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 3–6. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review