2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Викладено структурно-математичні основи синтезу вимірювальних каналів інформаційно-вимірювальних систем з часовим поданням інформації. Виконаний синтез і дослідження функції перетворення вимірювального каналу з додатковим інтегрувальним перетворенням.
In given work are represent structured-mathematical base syntheses of dimensions channels of information-dimension systems with the temporary information presentation. Executed syntheses and investigate to transformation function of dimension channel with additional integrated transformation.
Изложены структурно-математические основы синтеза измерительных каналов информационно-измерительных систем с временным представлением информации. Выполнен синтез, и исследование функции преобразования измерительного канала с дополнительным интегрирующим преобразованием.

Шабатура Ю. Структурно-математичні основи синтезу інформаційно-вимірювальних систем з часовим поданням інформації / Юрій Шабатура // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 165–173.