Канонічно-правове обґрунтування Церкви

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано особливості канонічної та юридичної інтерпретації поняття “Церква”. Розкрито основні підходи догматичного розуміння Церкви як Містичного Тіла Христа, Божественної установи. Досліджено два етапи становлення інституту Церкви: старозавітний та новозавітний. Проанализированы особенности канонической и юридической интерпретации понятия “Церковь”. Раскрыто основные подходы догматического понимания Церкви как мистического Тела Христа, Божественного учреждения. Исследовано два этапа становления института Церкви: ветхозаветный и новозаветный. In the article the features of canonical and legal interpretation of the concept “Church”. The basic approaches dogmatic understanding of the Church as the Mystical Body of Christ, the Divine institution. We study two stages of institution of the Church: old Testament and new Testament.

церква, релігійна організація, установа, канонічне право, природний закон, церковь, религиозная организация, учреждение, каноническое право, естественный закон, church, religious organization, institution, canon law, natural law

Малетич М. М. Канонічно-правове обґрунтування Церкви / М. М. Малетич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 813. – С. 134–138. – Бібліографія: 19 назв.

Endorsement

Review