Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто сутність матеріально-фінансових потоків в логістичній системі та побудовано економіко-математичну модель для виробничих процесів з регенерацією, залежності якої дають можливість визначити величину запуску матеріалів і напів-фабрикатів та величину придатної продукції на кожній операції внутрішньовиробничої логістичної системи.The essence of material-financial streams in logistical system is considered and also the economic-mathematical model for production processes with the regeneration, the dependences of which give the potential to determine value of input materials and halffinishes, and value of the suitable products on each operation of intraindustrial logistical system, is constructed.

моделювання, логістика, матеріальний потік, фінансовий потік, регенерація, регенерація, коефіцієнт запуску, modelling, logistics, material stream, financial stream, regeneration, technological loss factor, input factor

Мороз Л. І. Моделювання матеріально-фінансових потоків внутрішньовиробничих логістичних систем з регенерацією / Л. І. Мороз // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 355–361. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review