Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано навчальні, пошукові і конкурсні проекти, в яких будівлі міжвузівських об’єктів культури є засобом формування архітектурного середовища і громадського простору університетів. In this article it is listed training, search and competitive projects in which the building of intercollegiate cultural objects is a means of forming of the architectural environment and public spaces of universities.

міжвузівські об’єкти культури, університетський центр, intercollegiate cultural objects, university center

Проскуряков В. І. Висвітлення результатів проектування міжвузівських об’єктів культури на кафедрі дизайну архітектурного середовища Національного університету “Львівська політехніка” / В. І. Проскуряков, О. Ю. Дмитраш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 793 : Архітектура. – С. 29–34. – Бібліографія: 4 назви.