Стратегія технологічного розвитку: мікроекономічний підхід

Thumbnail Image

Обґрунтовано необхідність врахування технологічного фактора під час формування стратегії розвитку підприємств. Запропоновано схему процесу розробки стратегії технологічного розвитку та охарактеризовано етапи цього процесу. Визначено проблеми, що стоять перед підприємством на шляху формування інноваційного процесу, адекватного вимогам сучасності. Grounded necessity of account of technological factor at forming of strategy of development of enterprises. The chart of development of strategy of technological development process is offered and the stages of this process are described. Certainly problems, which stand before an enterprise on the way of forming of innovative process, adequate the requirements of contemporanity.

технологічний розвиток, стратегія, комерціалізація технологій, технологічне прогнозування, технологічний аудит, technological development, strategy, commercialization of technology, technological prognosis, technological audit

Федулова Л. І. Стратегія технологічного розвитку: мікроекономічний підхід / Л. І. Федулова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 674–681. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review