Військово-політичний спротив УПА радянському режимові (1944–1945 рр.)

Досліджено проблему військово-політичного спротиву УПА і збройного підпілля ОУН радянському режимові, проаналізовано тактику, форму і методи дій військових формувань УПА у боротьбі з тоталітаризмом упродовж 1944–1945 рр., розкриті основні цілі та завдання руху опору на цьому етапі боротьби. The problem of military-political opposition of UIA and armed secret work of OUN with Soviet regime is investigating and tactics, forms and methods of militarianism during 1944–1945 years are analyzed., the main aims and tasks of the opposition are being described at present stage of fighting.

Нагірняк М. Я. Військово-політичний спротив УПА радянському режимові (1944–1945 рр.) / М. Я. Нагірняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 75–82. – Бібліографія: 21 назва.