Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано політику урядових кіл Російської імперії до українського питання, діяльність окупаційної адміністрації у Галичині з російщення українців, знищення рідної мови, шкільництва та освіти. The policy of governmental circles of the Russian empire isanalysed to the Ukrainian question, activity of occupation administration in Galychina on rusufication of Ukrainians, elimination of the mother tongue, schools and education.

Баран І. В. Нищення російськими властями української мови, школи та освіти в Галичині на початку Першої світової війни / І. В. Баран, О. Я. Мазур // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 724 : Держава та армія. – С. 99–107. – Бібліографія: 30 назв.