Формування бренду ученого

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто комплекс заходів щодо представлення наукового доробку українських учених у світовому інформаційному просторі задля підтвердження їх високого професійного рівня, налагодження комунікацій українських науковців з ученими світу, підвищення індивідуальних рейтингових показників авторів, видань та установ. This article examines complex action plan regarding the representation of the scientific achievements of Ukrainian scientists in the global information space in order to confirm their high professional level, strengthen the communication with scientists from all over the world, and improve rating parameters of authors, publications and institutions.

бренд ученого, наукові комунікації, взаємодія, авторський профіль, авторський ідентифікатор, система управління бібліографією, сервіси інтернет для науковця, куратор змісту, стратегія публікацій, відкритий доступ до наукової інформації, інформаційні ресурси, brand of scientists, scientific communication, collaboration, interaction, author profile, author identificator, ORCID, DOI, bibliography management system, Internet for scholar, curator of content, publication strategy, open access to scientific information, information resources

Семененко Л. П. Формування бренду ученого / Л. П. Семененко, Ю. М. Главчева, М. І. Главчев // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 22–27. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review