Оцінювання якості управління вхідними поставками

Thumbnail Image

Розглядаються методи оцінювання якості постачальників, наводиться алгоритм визначення одиничних, комплексних та інтегрального показників оцінювання ефективності, результативності, гнучкості та стійкості вхідних поставок. Рассматриваются методы оценивания качества поставщиков, наводится алгоритм определения единичных, комплексных и интегральных показателей оценивания эффективности, результативности, гибкости и стойкости входных поставок. The methods of suppliers quality evaluation are considered, the determination algorithm of single, complex and integral evaluation indexes of efficiency, effectiveness, flexibility and firmness of entrance deliveries is pointed.

Байцар Р. Оцінювання якості управління вхідними поставками / Р. Байцар, А. Гунькало, Л. Сопільник // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 69. – С. 113–121. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review