Аналіз техніко-економічних чинників утеплення зовнішніх захищень

Наведено порівняння техніко-економічних показників під час утеплення зовнішніх стін пінопластом за різних характеристик огороджувальних конструкцій та визначено групу об’єктів, для яких проведення таких робіт є першочерговим. In this article there are presented comparations of technical and economical indexes at external walls renewal by polystyrol at the different characteristics of enclosure constructions and objects group is determined for which realisation of such works is urgent.

термореновація, теплова ізоляція, опір теплопередачі, теплова енергія, термін окупності, renewal, thermal isolation, resistance of heat transfer, thermal energy, pay back time

Аналіз техніко-економічних чинників утеплення зовнішніх захищень / Ю. С. Юркевич, О. О. Савченко, О. В. Омельчук, О. В. Дейнека // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 257–261. – Бібліографія: 4 назви.