Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто основні способи зменшення похибок зчитування та кодування досліджуваних сигналів у перетворювачі. Запропоновано перетворювач з сумарною похибкою зчитування та кодування не більше ніж 0,1%. The paper considers the main technicues of reading and quantisation erroes elimination of the investiqated signals. The convertors with reading and qualisation errors less’ then 0,1% are proposed.

Боднар Р. В. Способи зменшення похибок зчитування та кодування в АЦП на основі запам'ятовуючих електронно-променевих трубок / Р. В. Боднар // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 389 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 158–162. – Бібліографія: 3 назви.