Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто основні завдання інформаційної системи, взаємодію між її елементами та необхідність проведення робіт щодо удосконалення чинної інформаційної системи податкової діяльності на підприємстві.The main tasks of the information system, interaction between its elements and necessity of works, considering improvement of the operating information systems of tax activity at the enterprise is considered.

податкова діяльність, програмний комплекс АІС, інформаційні системи, спадковість АІАС, багаторівнева організаційно-технічна система, tax activity, program complex AIS, information subsystems, heredity of AIAS, multilevel organization-technical system

Паранчук С. В. Удосконалення інформаційної системи організування податкової діяльності на підприємстві / С. В. Паранчук, О. С. Червінська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 367–373. – Бібліографія: 7 назв.