Наведені результати пошкоджень залізобетонних збірних конструкцій покриття торгового ринку у м. Мукачево внаслідок впливу сейсмічних дій і неякісного виготовлення, а також подані рекомендації щодо їх усунення. The results of the damages caused to the composed reinforced concrete structures of the trade center cover in the city of Mukachevo as a result of seismic loads are provided. The recommendations on their removal are given.

балка, арматура, сейсмічні навантаження, залізобетонні конструкції, beams, armature, seismic loads, composed reinforced

Крамарчук А. П. Пошкодження залізобетонних збірних конструкцій покриття торгового ринку у м. Мукачево внаслідок впливу сейсмічних дій / А. П. Крамарчук, Б. М. Ільницький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 53–57. – Бібліографія: 11 назв.