Автоматизоване розміщення плоских об’єктів на площині довільної форми

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано алгоритм автоматичного розміщення об’єктів довільної форми на площині довільної форми. Цей алгоритм було реалізовано на Visual C++, створено dll-модуль за допомогою якого виконується розміщення об’єктів довільної форми на площині довільної форми. Describes the algorithm of the automated placement of the object of different form on the optional platform. The given algorithm has been implemented through Visual C++, it was also developed dll-module with the help of which is exercised the placement of the optional form objects on the optional platform.

Грицишин Я. Автоматизоване розміщення плоских об’єктів на площині довільної форми / Я. Грицишин, С. Ткаченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 501 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 82–87. – Бібліографія: 15 назв.