Механізми формування логістичних центрів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто методичні та прикладні аспекти формування логістичних центрів в Україні. Визначено цілі та основні функції логістичних центрів. Досліджено необхідність і специфіку створення логістичних центрів в окремих містах і регіонах України. Обґрунтовано доцільність формування міжнародних логістичних центрів в Україні. The methodical and applied aspects of logistic focis’ forming are considered in Ukraine. Aims and basic functions of logistic focis are defined. Necessity and specific of creation of logistic focis in separate towns and regions of Ukraine are evaluated. Expedience of international logistic focis’ forming of in Ukraine is grounded.

догістичний центр, інтеграція логістичних систем, логістичні витрати, дистрибуційні системи регіонів, logistic focis (center), integration of the logistic systems, logistic charges, distribution systems of regions

Комарницький І. М. Механізми формування логістичних центрів / І. М. Комарницький, Н. С. Питуляк, І. В. Когут // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 190–196. – Бібліографія: 14 назв.