2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто основні вимоги до ємнісних первинних перетворювачів. Запропонована методика розрахунку ємності та провідності циліндричного ємнісного первинного перетворювача із внутрішнім електродом складної конструкції.
The main requirements to capacitive primary converters are reviewed. The technique of calculation of capacitance and conductivity of the cylindrical capacitive primary converter with an internal welding rod of a composite design is offered.
Рассмотрены основные требования к емкостным первичным преобразователям. Предложена методика расчета емкости и проводимости цилиндрического емкостного первичного преобразователя с внутренним электродом сложной конструкции.

Івах Р. Методика розрахунку циліндричного ємнісного первинного перетворювача із внутрішнім електродом складної конструкції / Роман Івах // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 125–130.

Endorsement

Review