Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано вплив опорів ліній зв’язку в активних імітаторах з функцією передачі R􀀀 =R0(1 – μ) Запропоновано структури кодокерованих мір опору з компенсацією впливу з’єднувальних провідників. The influence of wire errors of active resistance calibrator with transformation function R􀀀 =R0(1 – μ) is analyzed. The circuits of code-control resistance measures with compensation influence of wire resistance are proposed.

Бойко О. В. Компенсація впливу опорів ліній зв’язку в активних імітаторах опору з функцією передачі R1M / О. В. Бойко, П. Г. Столярчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 167–171. – Бібліографія: 9 назв.