Правові аспекти співробітництва України з НАТО

З’ясовано правові механізми співпраці України з НАТО через призму формування нової системи безпеки на Європейському континенті, розглянуто форми участі нашої країни в міжнародних заходах із забезпечення європейської безпеки. The article considers legal mechanisms of cooperation between Ukraine and the NATO through the prism of building a new security system on European continent. The article covers forms of our country’s participation in international events concerning provision of European security.

Ліпкевич С. Я. Правові аспекти співробітництва України з НАТО / С. Я. Ліпкевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 634 : Держава та армія. – С. 163–172. – Бібліографія: 26 назв.