Аналітичне дослідження впливу конструкційних особливостей приміщення на травматизм натовпу,який панікує

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Проведено аналітичне дослідження поведінки натовпу, який панікує, у разі втечі з приміщення. Результати чисельного моделювання дають можливість розробити практичні рекомендації на стадії проектування громадських приміщень, які дозволяють істотно зменшити кількість жертв тисняви, що виникає у результаті паніки.

складні системи, панікуючий натовп, модель поведінки

Андрусик Я. Ф.Аналітичне дослідження впливу конструкційних особливостей приміщення на травматизм натовпу, який панікує / Я. Ф. Андрусик, П. Д. Черняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 3–10. – Бібліографія: 7 назв. Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"

Endorsement

Review