Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Здійснено комп’ютерне моделювання поширення сигналу в кабелі типу “неекранована скручена пара”. Показано вплив довжини кабеля та комплексного навантаження на процес поширення сигналу. Computer modelling of signal propogation in unshielded twisted pair is realized. The influence of cable length and complex loading on the signal propagation is shown.

Тимченко О. Комп’ютерне моделювання поширення сигналу в кабелі типу «скручена пара» довільної довжини при комплексному навантаженні / О. Тимченко, І. Горбатий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 501 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 154–158. – Бібліографія: 4 назви.