Проблеми і напрями удосконалення інноваційного менеджменту на макрорівні

Thumbnail Image

Активізація інноваційної діяльності вітчизняних підприємств набуває принципового значення в контексті європейського вибору України і, відповідно, необхідності її інтеграції у високотехнологічне конкурентне середовище. Інтенсифікація інноваційної діяльності є передумовою виробництва конкурентоспроможної продукції і потребує злагоджених дій на мікро- та макрорівнях з метою постійної модернізації структури управління інноваційними процесами і підвищення її адаптації до мінливого зовнішнього середовища. According to the European option of Ukraine and necessity of integration to a highly technological competitive environment, activization of innovative activity in national business is of great importance. Competitive production serves as a preface to the intensification of innovative activity. This process demands consent actions on micro– and macrolevels in order to modernize an innovative management structure and to enhance its adaptation to a changeable external environment.

інноваційна діяльність, концепція сталого розвитку, технологічна конкурентоспроможність, інноваційний менеджмент, макрорівень, мікрорівень, функції макроменеджменту, innovative activity, concept of sustainable, development, technological competitiveness, innovative management, microlevel, macrolevel, functions of macromanagement

Домарадзька Г. С. Проблеми і напрями удосконалення інноваційного менеджменту на макрорівні / Г. С. Домарадзька, М. В. Чмелик // // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 483–488. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review