Досліджено вплив розміру скінченно-елементної сітки на моделювання напружено-деформованого стану проміжного вузла трубобетонної колони та сталезалізобетонного ригеля. Виявлено характер розвитку та місця із максимальними напруженнями і деформаціями. Explored influence of size of certainly element net on the design of the tensely deformed state of intermediate knot of concrete filled steel tubes column and steel-concrete beams. Found out character of development and place with maximal tensions and deformations.

напружено-деформований стан, сталезалізобетонні конструкції, метод скінченних елементів, the strain-deformation condition, steel-concrete composite structures, method of eventual elements

Семко О. В. Аналіз розрухунку методом скінченних елементів напружено-деформованого стану проміжного вузла сталезалізобетонних рам / О. В. Семко, А. В. Гасенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 345–349. – Бібліографія: 8 назв.