Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати експериментальних досліджень щодо встановлення закономірностей зміни структури поверхневого шару матеріалу зубців коліс при виконанні відповідних технологічних операцій з установленням коефіцієнтів технологічного успадкування мікротвердості.

Гуліда Е. Формування структури поверхневого шару матеріалу зубців коліс у процесі їх виготовлення / Едуард Гуліда // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 22–25.