Організаційний ресурс технологічного розвитку економіки України

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто роль та значення технологічного розвитку економіки України в умовах глобалізації. Визначено цілі та завдання використання організаційного ресурсу державної та регіональної влади, корпоративних структур та потенціалу технологічного менеджменту підприємств в напрямку забезпечення технологічного рівня промислового виробництва. The role and value of technological development of economy of Ukraine in conditions of globalization is considered. The purposes and tasks of use of an organizational resource of the state and regional authority, corporate structures and potential of technological management of the enterprises in a direction of maintenance of a technological level of industrial production are determined.

Федулова Л. І. Організаційний ресурс технологічного розвитку економіки України / Л. І. Федулова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 301–306. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review