Thumbnail Image

У доповіді розглянуто практику комплексного впровадження та використання сучасних дистанційних технологій для підвищення якості навчального процесу в університеті з метою реалізації інноваційних, економічно-ефективних освітніх методів. The present work demonstrates practice of complex use of distance technologies for improvement of quality of educational process at university with a view of realization of innovative, economical, effective educational methods.

дистанційні технології, інноваційні інформаційно-комунікаційні технології, якість навчального процесу, distance technologies, innovative information-communication technologies, quality of educational process

Використання дистанційних технологій навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі / М. Рогоза, Є. Івченко, В. Божко, Г. Карнаухова // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 35–39. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review