Знання як фактор економічного успіху України у третьому тисячолітті

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається проблема формування всеохоплюючої національної глобальної бази знань усіх сфер функціонування суспільства. Знання розглядаються не як соціальна, а як економічна категорія, як могутній інструмент довготермінової дії, фактор досягнення більш складних конкурентних переваг вищого рівня і ведення конкуренції в передових та нових галузях. In the given article the problem of formation of an all-embracing national global knowledge base of all orbs operation of company is esteemed. Knowledge are esteemed not as social, and as an economical category, as the powerful tool of long-term operating, factor of achievement of more composite competitive advantages of a highest level and management of a competition in forward and new areas.

Семенів О. М. Знання як фактор економічного успіху України у третьому тисячолітті / О. М. Семенів, А. Ф. Кіт, С. О. Буняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 8–13.

Endorsement

Review