Thumbnail Image

Розглянуто підходи до застосування мережевих технологій Internet/Intranet для створення системи технічного документообігу малої машинобудівної компанії. In work consider approaches on application of net Internet/Intranet technologies for creation of system of technical document management of small macine-building company.

Керницький А. Б. Застосування мережевих технологій для створення системи технічного документообігу малої машинобудівної компанії / А. Б. Керницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 471 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 69–72. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review