Слов’янська бібліотека: історія та сучасність

Національний університет "Львівська політехніка"

У статті розглянуто історію та сучасний період діяльності Слов’янської бібліотеки в Празі, труднощі в налагодженні книгообмінних зв’язків. The paper discusses the history and modern period of Slavonic Library Prague and difficulties in building book exchange relationships.

Слов’янська бібліотека в Празі, книгообмін, комплектування фондів, Slavonic Library in Prague, book exchange, collection completion

Кіндлерова Р. Слов’янська бібліотека: історія та сучасність / Р. Кіндлерова // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 582-586. - Бібліографія: 5 назв.