Вимоги для нормування методик кваліметричного оцінювання

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”"

Виконано огляд особливостей кваліметричного оцінювання продукції як метрологічної процедури. Показано, що порівняння результатів оцінювання можливе лише за умови виконання вимог щодо забезпечення єдності та точності отримання кількісної оцінки якості, які реалізується, зокрема, за допомогою розроблення та атестації відповідних методик. Выполнен обзор особенностей квалиметрического оценивания продукции как метрологической процедуры. Показано, что сравнение результатов оценивания возможно лишь при условии выполнения требований относительно обеспечения единства и точности получения количественной оценки качества, которые реализуются, в частности, путем разрабатывания и аттестации соответствующих методик. A review of production qualimetric evaluation peculiarities as a metrological procedure is performed. It is revealed that estimation results comparison is possible only under condition of following the requirements as to the coherence and precision assurance of quality quantitative estimation that has been accomplished particularly by developing and attestation of the correspond methods.

Бойко Т. Вимоги для нормування методик кваліметричного оцінювання / Тарас Бойко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 71. – С. 125–131. – Бібліографія: 15 назв.