Наведено результати аналізу матеріаломісткості житлового будівництва, формування фактичної собівартості будівельних матеріалів, динаміки та структури вартості основних видів будівельних матеріалів тощо за даними економічної інформації будівельних організацій міста Дрогобича, що дає змогу констатувати наявність прямої залежності вартості новозбудованого житла від рівня його матеріаломісткості. In this article, according to the facts of economic information of Drogobych building firms, the results of the analysis of material cаpacity of house building, the formation of the actual cost of building materials, dynamics and structure of the cost of main forms of building materials have been given and so forth, that allows to state the available of direct dependence of the cost of building development of the levelofits material cаpacity.

Грицай О. І. Аналіз матеріаломісткості у системі управління матеріальними витратами у житловому будівництві / О. І. Грицай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 32–36. – Бібліографія: 6 назв.