Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто вимоги до апаратури теплового контролю під час будівництва та експлуатації промислових і житлових споруд. Описано принцип дії та структура розробленого авторами дводіапазонного тепловізійного комплексу, показано його можливості під час проведення широкомасштабних обстежень стану будівель. The requirements to the equipment of the thermal control at construction and operation of industrial and inhabited structures are considered. A principle of action and structure developed by the authors two-channel thermovision complex are described, its opportunities at realization of large-scale inspections of a condition of buildings are shown.

Оборжицький В. І. Методи розрахунку багатоканальних променевих перемикачів з узгоджувальними трансформаторами / В. І. Оборжицький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 595 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 22-28. – Бібліографія: 8 назв.