Освітній потенціал зайнятих як чинник інноваційного розвитку промисловості

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізована динаміка показників інноваційної діяльності промисловості України. Обґрунтовано, що погіршення результатів інноваційної діяльності зумовлено недостатнім освітнім потенціалом працівників промисловості та повільним оновленням їхнього освітньо-кваліфікаційного рівня, низьким рівнем інноваційної активності працівників та незадовільним використанням наявного освітнього потенціалу. The article analyzes dynamics of industrial innovative activities rates in Ukraine. It is grounded that the reasons for decline in innovative activities are insufficient educational potential of industrial employees and slow process of their advanced training, low level of employees innovative activities and insufficient use of their existing educational potential.

Антонюк В. П. Освітній потенціал зайнятих як чинник інноваційного розвитку промисловості / В. П. Антонюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 7–12. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review