Thumbnail Image

Проведено моделювання рельєфу поверхні для періодичних структур проплавів иа аморфних та кристалічних зразках Si після їх імпульсного лазерного опромінення. Зроблено розрахунок для проплавів, які мають форми з виступами та впадинами в центрах цих утворень. Результати розрахунку узгоджено з даними експерименту. The surface relief modeling for periodic fusing structures on amorphous and crystalline Si samples after their pulse laser irradiation is carried out. The computation for fusing structures, which have the forms with bulges and hollows in centers of these formations, is done. The computation results confirm experimental data.

Моделювання форми рельєфу поверхні напівпровідників у зонах дії мілісекундних та секундних лазерних імпульсів / С. Г. Кияк, I. B. Петрович, П. В. Володін, І. А. Могиляк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 423 : Електроніка. – С. 15–23. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review