Побудова вбудованої системи аналізу складу довкілля

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто основні аспекти побудови вбудованої системи аналізу моніторингу довкілля. Розглянуто особливості вимірювальної системи, алгоритмів обробки інформації і можливих похибок, які будуть виникати під час роботи вбудованої системи аналізу. The main aspects of embedded analyzing system development for monitoring of environment are considered. The peculiarities of the measuring system, algorithms of information processing and possible errors, which will arise during functioning embedded analyzing system are discussed.

Іванців Р.-А. Д. Побудова вбудованої системи аналізу складу довкілля / Р.-А. Д. Іванців, У. Б. Марікуца // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 564 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 26–30. – Бібліографія: 5 назв.