Ігрові методи оптимізації розподілених стохастичних систем

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто ігрові методи розв’язування задач, які описуються системами стохастичних рівнянь у часткових похідних. Запропоновані методи ґрунтуються на оцінці характеристик розподілів випадкових величин, яка здійснюється за допомогою самонавчальних рекурентних методів. The game problems solution methods which are described by systems of the stochastic equations in partial derivatives are considered. The offered methods are based on an estimation of the characteristics of stochastic processes distributions, which are realized on the base of self-learning recurrent methods.

Кравець П. О. Ігрові методи оптимізації розподілених стохастичних систем / П. О. Кравець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 564 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 60–66. – Бібліографія: 7 назв.