Система технічного зору для дистанційно-керованого самохідного маніпулятора

Обґрунтовані структура та основні вимоги до технічних характеристик системи технічного зору для дистанційно-керованого самохідного маніпулятора. Наведена структура розробленого експериментального зразка системи, визначені його основні характеристики стереоефекту. The structure and the main requirements for technical characteristics of technical vision system for distant driving self-propelled manipulator are substantiated. The experimental system model structure is given and the main stereo effect characteristics of system model are obtained.

Система технічного зору для дистанційно-керованого самохідного маніпулятора / О. В. Бланар, І. П. Вакуєв, Л. І. Громок, О. В. Гусєв, Ю. А. Карпачов, С. І. Клюфас, М. А. Павловський, Г. В. Ракша, Ю. М. Рудик, Л. Р. Слободян // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 455 : Електроніка. – С. 54–59. – Бібліографія: 5 назв.