Thumbnail Image

Охарактеризовано конкурентну позицію морських торговельних портів України у чорноморському регіоні. Виявлено та досліджено актуальні проблеми формування конкурентної політики портів. Наведено перелік заходів, здійснення яких дасть змогу покращати конкурентну позицію українських портів за рахунок переходу на інноваційний шлях розвитку. The competitive position of sea trading of Ukraine in the Black Sea region is characterized. Actual problems of formation of a competitive policy of ports are revealed and investigated. The list of the actions which realization will give the chance to improve a competitive position of the Ukrainian ports by the innovative way of development is resulted.

Афанасьєва О. К. Актуальні проблеми формування конкурентної політики морських торговельних портів України / О. К. Афанасьєва, Н. В. Рощіна, Л. В. Ширяєва // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 443–449. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review