Особливості інвестування українських підприємств

Thumbnail Image

Розглянуто процес поетапного інвестування українських підприємств та пропонується схема інвестиційної діяльності. Дається характеристика кожного з етапів, а також розглядаються проблеми, які можуть виникати на кожному з них; пропонуються шляхи їх можливого вирішення. In given clause by the author are considered process of investment of the Ukrainian enterprises and stages its realization. The circuit of process of investment activity is offered. The characteristic of each of stages is given, and also the problems are considered which can arise on each of them; the ways of their possible decision are offered.

Завербний А. С. Особливості інвестування українських підприємств / А. С.Завербний // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 316–319. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review