Алгоритм розділювальної функційної декомпозиції методом q-розбиття

Запропоновано алгоритм розділювальної декомпозиції булевих функцій, який грунтується на процедурі q-розбиття мінтермів. Порівняно з відомими алгоритмами відрізняється простотою комп’ютерної реалізації завдяки використанню декомпозиційних клонів. The separating decomposition algorithm of Boolean functions which is based on q-Partition minterms procedure has been proposed. Easy realisation in the shape of computer program because of using decompositional clone is its advantage.

Рицар Б. Є. Алгоритм розділювальної функційної декомпозиції методом q–розбиття / Б. Є. Рицар, А. Ю. Швай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 557 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 152–156. – Бібліографія: 7 назв.